Psycholodzy i psychiatrzy we Wrocławiu

Zmagasz się z depresją, stresem lub nerwicą, zaburzeniami jedzenia i picia, problemami z osobowością , życiem płciowym czy innymi kłopotami w życiu prywatnym lub zawodowym? Z pewnością osobą, która będzie w stanie znaleźć dla Ciebie rozwiązanie jest psycholog. Zapraszamy do Centrum Balans we Wrocławiu.

Profesjonalna psychoterapia

To technika leczenia oraz oddziaływań wobec różnego rodzaju zaburzeń umysłowych czy fizycznych. Stosowane są różnorodne, sprawdzone i skuteczne metody pracy z grupami i jednostkami. Nasza oferta skierowana jest zarówno do dorosłych, jak i do dzieci (także do cudzoziemców!).

Co proponujemy?

Centrum Balans oferuje pomoc wszystkim osobom, które poszukują specjalisty będącego w stanie wskazać drogę do rozwiązania trapiących je problemów. Gwarantujemy profesjonalne i indywidualne podejście do każdego pacjenta. Na naszych spotkaniach terapeutycznych będziecie w stanie o wiele lepiej poznać siebie i mechanizmy kierujące Waszym zachowaniem. Dzięki nam zaczniecie pracę nad swoją osobowością i wkroczycie na drogę radzenia sobie z wszelkimi trudnościami.

 
EnglishItalianPolish

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów w naszym Centrum przyjmuje kilku psychologów o różnych kwalifikacjach tak by móc dostosować specjalizacje do potrzeb pacjenta. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wystarczy kliknąć na opis wybranego psychologa. Wizyty mogą odbywać się w różnych językach.

 

 

 

 

 

 

magda www

 Magdalena Leśniak – psycholog, psychoterapeuta

Jako psycholog i psychoterapeuta, prowadzę terapię zarówno dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Ukończyłam studia magisterskie na kierunkach psychologia kliniczna oraz psychologia rehabilitacji, posiadam również kwalifikacje pedagogiczne. Jestem w trakcie 4-letniego, akredytowanego kursu psychoterapii przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

 

 

 

 

Przejdź do:

 

 

© 2014 Centrum Balans – diagnoza,terapia
RK CREATIVE DESIGN