Psycholodzy i psychiatrzy we Wrocławiu

Zmagasz się z depresją, stresem lub nerwicą, zaburzeniami jedzenia i picia, problemami z osobowością , życiem płciowym czy innymi kłopotami w życiu prywatnym lub zawodowym? Z pewnością osobą, która będzie w stanie znaleźć dla Ciebie rozwiązanie jest psycholog. Zapraszamy do Centrum Balans we Wrocławiu.

Profesjonalna psychoterapia

To technika leczenia oraz oddziaływań wobec różnego rodzaju zaburzeń umysłowych czy fizycznych. Stosowane są różnorodne, sprawdzone i skuteczne metody pracy z grupami i jednostkami. Nasza oferta skierowana jest zarówno do dorosłych, jak i do dzieci (także do cudzoziemców!).

Co proponujemy?

Centrum Balans oferuje pomoc wszystkim osobom, które poszukują specjalisty będącego w stanie wskazać drogę do rozwiązania trapiących je problemów. Gwarantujemy profesjonalne i indywidualne podejście do każdego pacjenta. Na naszych spotkaniach terapeutycznych będziecie w stanie o wiele lepiej poznać siebie i mechanizmy kierujące Waszym zachowaniem. Dzięki nam zaczniecie pracę nad swoją osobowością i wkroczycie na drogę radzenia sobie z wszelkimi trudnościami.

 
EnglishItalianPolish

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów w naszym Centrum przyjmuje kilku psychologów o różnych kwalifikacjach tak by móc dostosować specjalizacje do potrzeb pacjenta. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wystarczy kliknąć na opis wybranego psychologa. Wizyty mogą odbywać się w różnych językach.

 

 

j.fJoanna Kmiecik – Falewicz,  psycholog, certyfikowany psychoterapeuta

Prowadzę psychoterapię osób dorosłych, dzieci i młodzieży oraz par i rodzin. Posiadam doświadczenie z zakresu terapii indywidualnej, grupowej, treningów kompetencji społecznych oraz warsztatów i szkoleń psychoterapii. Aby dbać o wysoki standard swojej pracy regularnie uczestniczę w superwizji, oraz szkoleniach zawodowych…

 

 

 

 

 

 

katarzyna.nowicka

Katarzyna Nowicka – psycholog, socjoterapeuta

 

Jestem psychologiem, socjoterapeutą i trenerem. Tytuł psychologia zdobyłam na Uniwersytecie Wrocławskim, skończyłam Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym oraz uzyskałam uprawnienia pedagogiczne kończąc studia podyplomowe. Pracuję w oparciu o paradygmat psychodynamiczny. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. 

 

 

 

 

 

02

 Kacper Listwan – Psychoterapeuta 

 

Jestem psychoterapeutą i socjoterapeutą, ukończyłem studia pedagogiczne na Uniwersytecie Wrocławskim. Superwizuję i metodycznie doskonalę się w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym – w renomowanej placówce kształcenia terapeutów, uznanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i NFZ. Prowadzę m. in. konsultacje, treningi grupowe, psychoterapię indywidualną dla dorosłych, młodzieży oraz dzieci.

 

 

 

 

 

 

 

Fausto Labate – Psycholog

Pracuje w języku włoskim i angielskim.

Psycholog. Ukończył z wyróżnieniem studia magisterskie z Psychologii Klinicznej i Ochrony Zdrowia na Uniwersytecie “La Sapienza” w Rzymie. Wcześniej również studia licencjackie na kierunku Nauki Psychologiczne oraz Metody Indywidualne i Grupowe. Doświadczenie zawodowe w zakresie psychologii rodziny i rehabilitacji psychiatrycznej zdobywał współpracując z Akademią Psychoterapii Rodziny kierowanej przez Maurizio Andolfi’ego oraz na oddziale rehabilitacji psychiatrycznej w Klinice Świętej Anny w Crotone. Do głównych obszarów jego zainteresowań należy psychologia kliniczna, psychologia społeczna, model systemowy, terapia grupowa oraz wywiad psychologiczny.

 

 

 

 

 

marta

Marta Cygoń – psycholog, psychoterapeuta

 Ukończyłam wyższe studia psychologiczne na Uniwersytecie Wrocławskim. Jestem absolwentkom Szkoły Terapii Gestalt przy Ośrodku Edukacji Psychologicznej we Wrocławiu oraz studiów podyplomowych za zakresu Przygotowania Pedagogicznego. Aktualnie uczestniczę w Akredytowanym Kursie przygotowującym do egzaminu na Certyfkat Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Psychologicznego organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Rozwoju Psychoterapii i Wrocławski Instytut Psychoterapii.

 

 

 

 

 

magda www

 Magdalena Leśniak – psycholog, psychoterapeuta

Jako psycholog i psychoterapeuta, prowadzę terapię zarówno dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Ukończyłam studia magisterskie na kierunkach psychologia kliniczna oraz psychologia rehabilitacji, posiadam również kwalifikacje pedagogiczne. Jestem w trakcie 4-letniego, akredytowanego kursu psychoterapii przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

 

 

 

 

Przejdź do:

 

 

© 2014 Centrum Balans – diagnoza,terapia
RK CREATIVE DESIGN